0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

درباره ما – درباره تیم و فعالیت های DR-eMMC بدانید

تیم دکتر هارد ( DR-eMMC.ORG ) از ۵ سال پیش با هدف حل مشکلات نرم افزاری  در با اسم دکتر موبایل سایت DR-Mobile.ORG  فعالت خود را آغاز کرد . پس از مدت کوتاهی سایت جدید ما با اسم دکتر هارد ( DR-eMMC.ORG ) متولد شد .

خوب شاید از خودتون بپرسید برای چی سایت دوم ؟؟؟ آیا یک سایت مشابه دیگه با یک دامنه دیگه ؟؟؟ سایت DR-eMMC.ORG با هدفت توجه به مشکلات هارد  و دامپ های نایاب که برای اولین بار در سطح وب سایت های فارسی قرار می گرفت  شروع به فعالیت کرد.

بله ما اولین سایت فروش دامپ در ایران هستیم

logo emmc

درباره تیم و فعالیت DR-eMMC

 

بعد از حدود ۴ سال فعالیت کم کم تیم ما تصمیم به فعالیت در زمینه فروش هارد و ابزار های تعمیراتی با بهترین کیفیت و خدمات برای مشتری های خود گرفت تا علاوه بر دامپ های تست شده و مطمئن گامی رو به جلو برای حل مشکلات بیشتر تعمیر کاران عزیز  بردارد .

هم اکنون می توانید اجناس با کیفیت و با قیمت بسیار مناسب و کم نسبت به بقیه سایت ها برای تعمیر کاران ارائه دهیم که می توانید لیست اجناس DR-eMMC را در این قسمت مشاهده نمایید  که به راحتی قبال سفارش می باشند .

سفارشات هر روز قبل از ساعت 12 ارسال و بعد از این زمان روز بعد ارسال خواهد شد.درصورت مشکل در خرید اجناس فروشگاه با شماره 09352913647 یا تلگرام ارتباط برقرار کنید .ساعت پشتیبانی دامپ و هارد 9~13 و 17~21 می باشد .
+
0